wtorek, 12 sierpnia 2014

Polecajki #1 - Niesłychane Losy Ivana Kotowicza

Wyobraźcie sobie polską wersje Hellboy. Tylko zamiast diabła jest kot. I zamiast nazistów są komuniści. No i zamiast wszystkich dziwacznych rzeczy... A nie, dziwaczne rzeczy zostają. Polecam Niesłychane Przygody Ivana Kotowicz.

Niesłychane Przygody Ivana Kotowicz to komiks przygodowy opowiadający o perypetiach młodego kota, bohatera  komunistycznej Rosji, kraju gdzie inteligente zwierzęta nie tylko żyją  i pracują ramię w ramię z ludźmi, ale też zawierają z nimi małżeństwa i mają dzieci. Dorzuć do tego garść fantastyki naukowej, szczyptę zjawisk paranormalnych, kilka niesamowitych przygód, okraś to naprawdę solidnymi rysunkami i voila! Otrzymujesz komiks przygodowy wysokiej klasy. 

Komiks można przeczytać pod tym adresem. Pierwszy rozdział jest zupełnie za darmo. Autorzy chcieliby wydać dalsze losy Ivana na papierze. W tym celu uruchomili projekt crowdfundingowy. Akcje możecie wesprzeć pod tym adresem. Wpłacając przynajmniej 15 złotych otrzymacie wydanie cyfrowe, a za 30 papierowe. Im więcej zapłacicie - tym więcej prezentów dostaniecie. Zachęcam gorąco do udział w akcji! Więcej informacji o Kotowiczu na jego fanpageu.

Polecam Niesłychane Przygody Ivana Kotowicz!


___________________
Nie ogarniasz? Czytaj więcej komiksów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz