wtorek, 1 kwietnia 2014

Nowości wydawnicze od Muchy!Mucha Comics po raz kolejny zaskakuje! Na drugą połowę 2015 roku zapowiadają kilka kolejnych kultowych na zachodzie, a mało znanych w Polsce komiksów! Lepiej już zacznijcie odkładać pieniądze!


Mucha bzzzyczy... W lipcu 2015  pojawi się pierwszy z długo oczekiwanej kolekcji klasyków z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Nie udało się to TM-Semic, ale w końcu polski czytelnik będzie mógł zapoznać się z przygodami Chucka Norrisa!Miesiąc później do księgarni trafi jeden z moich ulubionych horrorów - Mr. T vs Dracula. Zdecydowanie, nie jest to pozycja, którą można przegapić!


W kolejnych miesiącach Mucha uraczy nas pozycjami, które na pewno ucieszą stary semicowców. Na rozpoczęcie roku szkolnego propozycja dla młodszego czytelnika. Szeroko komentowany w amerykańskich mediach, zdobywca nagrody Eisnera w kategorii komiksu dziecęcego: crossover flagowych postaci z największych amerykańskich wydawnictw. Dla mnie must have.


Mucha nie zapomina o starszej młodzieży. Każdy fan jedynego białego Afroamerykanina  ucieszy się pewnie na wieść, że w październiku 2015 w końcu będzie mógł przeczytać o nim komiks. 


Cena i ilość stron  nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że za tłumaczenie odpowiedzialny jest Tomasz Sidorkiewicz, a komiksy zostaną wydane w twardej oprawie. Bardzo cieszy mnie mnogość i różnorodność komiksów bohaterskich wydawanych w Polsce. Oby tak dalej Mucho, oby tak dalej!

___________________
Nie ogarniasz? Czytaj więcej komiksów

1 komentarz: